2634 Sayılı Turizmi Teşvik Kanununa dayalı olarak yürürlüğe girmiş bulunan Turizm Tesislerinin Belgelendirilmesine ve Niteliklerine ilişkin Yönetmelik uyarınca Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli tesislerin yüzme havuzları ve sahillerinde turistlerin ve tesis misafirlerinin can güvenliklerini sağlamak amacıyla "Cankurtaran Bulundurulması Zorunlu Kılınmıştır." Aksinin tespiti halinde 2634 Sayılı Yasanın ilgili maddeleri uyarınca cezai müeyyideler bulunmaktadır.

Bu nedenle şirketimiz, ulusal ve uluslararası, kamu iştiraki ve özel otellerin sahil ve kıyı işletmelerinin, organizasyon firmalarının, spor kulüplerinin, sitelerin uzun dönem ve sezonluk deniz ve havuz can kurtarma personeli (Life Guard) gereksinimlerini sağlayan, konusunda gerekli eğitim, belge ve sertifikaya, deneyim ve formasyona sahip, modern yönetim ilkeleri ile birlikte gerekli cihaz ve teçhizatla donatılmış, personelden oluşmaktadır.

SAG Cankurtaran Hizmetleri; strateji ve kriterleri özenle belirlenmiş Cankurtarma personeli ve cankurtarma kariyerine sahip profesyonel yönetim kadrosu ile sahil ve havuzlarda her türlü aktif veya muhtemel tehdit oluşturabilecek tehlikeler için önlem alıcı ve bu önlemin sürekliliğini sağlayıcı personel, bilgi, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sunarak can ve prestij kaybını önlemek, rekabet edici maliyet unsurlarını minimize etmek, firmaların uzmanlık alanlarında odaklanma stratejilerine destek vermek amacıyla sürekli, dönemsel veya kısa süreli olarak Cankurtaran Personel Hizmeti ve Su Aktiviteleri Güvenliği Hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Avantajları

  • Hizmet almak daha ekonomiktir.
  • Size özel çözümler geliştirir.
  • Sadece işinize ve başarıya odaklanmanıza olanak sağlar.
  • İlan, mülakat ve denetleme gibi para ve zaman maliyeti ortadan kalkar.
  • Personel yerleştime ve oryantasyon hızlı ve sorunsuzdur.

Sertifikalı Cankurtaran Temini

Tesisiniz için gereken cankurtaranları bulmakta zorlanıyor musunuz?

Bulduğunuz personeller kısa süre içerisinde işten mi ayrılıyor?

Bunca işiniz arasında cankurtaran bulmaya ayırdığınız onca zamanı başka işlere mi yönlendirmek istiyorsunuz?

Cankurtaranlarla ilgili onca mevzuat ve antrenman yaptırmak gibi külfetlerden kurtulmak mı istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz!

Uzun yıllardır verdiğimiz Cankurtaran Temini hizmetimizden faydalanarak yukarıdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Yetiştirdiğimiz binlerce bronz cankurtaran ve gümüş cankurtaranlarımızdan ihtiyacınıza uygun sayıda ve sertifikaya sahip personeli tesisinize yönlendiriyoruz. Tesisinizde sürekli olarak aynı sayıda cankurtaran personel kalmasını sağlıyoruz. Cankurtaranların yapması gereken tüm antrenmanlarla biz ilgileniyoruz. Cankurtaranlarla ilgili tüm sorumluluğu da biz üstleniyoruz. Bu hizmetten tesisinizde faydalanmak istiyorsanız, size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

*Daha önce bu hizmeti verdiğimiz tesislerden bazılarını referanslar linkinde görebilirsiniz.

Sertifikalı Cankurtaran Temini

CV'nizi ekleyin. Sadece MS Word, PDF gibi formatlar ekleyebilirsiniz.

Yüzünüz görünür bir şekilde. JPG, PNG veya GIF formatı.